Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Všeobecná zdravotní sestra S2, Rakovník

Pozice:
Všeobecná zdravotní sestra S2
Zaměstnavatel:
ALMA MATER, o.p.s.
IČO:
02320690
Oblast (okres, kraj):
Rakovník
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
32000
Popis práce:

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená.
Možnost také zkráceného úvazku.
Požadujeme: zdravotní vzdělání bez nutnosti dohledu, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), odpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou.
Nabízíme: platovou třídu 10, 11, příspěvek na penzijní pojištění, pravidelné odměny 2x do roka, dotované obědy, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Rýznarová
Telefon:
734750821
Počet zobrazení inzerátu:
58×